Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 160 gr
Mydło o bajecznie wyrazistym, silnym (męskim) powonieniu działające bardzo korzystnie na skórę problematyczną - szorstką, z krostami, owrzodzeniami, ranami. Powonienie mydła sandałowego ostaje się na skórze na długi czas i perfekcyjnie zgrywa się z perfumami, wodami kolońskimi nawet podkreślając ich woń.

Olejek sandałowy zamieszczony w kosmetyku oddziałuje i przeciwzapalnie na suchy, wrażliwy, skłonny do pękania naskórek. Posiada także działanie odprężające, pomaga w stanach depresji, niepokoju, poprawia nastrój. Bardzo pomaga na bezsenność i poddenerwowanie , które towarzyszy bezsenności.

Zastosowanie olejku kadzidłowego przyczynia się do skutecznego opóźniania efektów starzenia się skóry. Mydło ma dużą ilość minerałów i witamin. Konserwuje skórę, regeneruje i wzmacnia. Naturalne składniki perfekcyjnie asimilują się z ludzką skórą. Posiada tak moce oddziaływanie regenerujące, że wyleczy dosłownie popękaną skórę na stopach, która wielokrotnie jest bardzo uciążliwa w leczeniu.

Oleje zawarte w mydle to : oliwa z oliwek extra virgine, olej laurowy (naturalny konserwant), olej z czarnuszki, olejek sandałowy, olejek żywiczny Amber, extrakt ziołowy, sodium hydroxide, aqua.

By wyprodukować sandałowe mydło naturalne z zimnotłoczonych olei roślinnych trzeba zużyć ich bardzo dużo tak więc mydła naturalne posiadają dość wysoką cenę jednak są one najlepsze dla naszej skóry - nie uczulają i odżywiają, działają anty starzeniowo.
Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 160 gr
Zobacz również: 2 najczęściej kupowane egzotyczne mydła