Mydło sandałowe - opinie użytkowników o tym produkcie
Poniżej będą opisane opinie o mydle sandałowym, które zostały opisane przez użytkowników na swoich blogach i portalach kosmetycznych. Jest to częściowy przedruk uzupełniony komentarzem.

Jedna z blogerem napisała: " Uwielbiam naturalne mydła. Wybieram mydła najróżniejszych producentów. Jeden warunek ? ma mieć roślinne składniki." Wybiera ta osoba mydła o naturalnym składzie, które  mają niedużo  składników. Nie toleruje kiedy w mydle zawarte są sztuczne dodatki. Uważa to za zbyteczną chemię. Więc mydło sandałowe tak się jej spodobało.  Nabyła mydło sandałowe, które jest  zrobione specjalnie dla skóry wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do wyprysków.

Na kolejnym forum możemy  poczytać: "Aromat drzewka sandałowego jest znany w ajurwedzie jako kojący zmysły i relaksujący." Ten ekstrakt, , który pochodzi z drzewka sandałowego posiada  też  cechy chłodzące i pozostawia na skórze długotrwałe uczucie świeżości.  Natomiast gliceryna nawilża skórę, pozostawia ją miękką i przyjemną w dotyku. Skład mydła sandałowego: Sandalwood extract, Glycerin, Vegetable Oils. Aż nie chce się wierzyć, że to mydło  posiada  jedynie  trzy składniki. Na opakowaniu mydła  zawarto zasadnicze  informacje o producencie i składnikach. Znajdziemy  również  wzmiankę, że mydło nie było testowane na zwierzętach.

Po otwarciu produktu wyczujemy miły zapach. Ma ono charakterystyczną, męską woń drewna sandałowego. Nie jest ona za intensywna i nie nadwyręża naszego powonienia. Mydło sandałowe posiada jasnożółty kolor. Jest lekko prześwitujące. W kontakcie z wodą robi się przyjemna, kremowa piana. Mydło nie rozmiękało pozostawione w mydelniczce.
Mydło sandałowe - opinie użytkowników o tym produkcie
Zobacz również: Opis naturalnego mydła sandałowego - opakowanie 160 gr