Lecznicze cechy mydła Alep
Mydło Alep z produkowane w Aleppo dedykowane jest do celów sanitarnych. Jest ono tworzone dokładnie tak samo jak słynne mydła Aleppo, które są idealnymi preparatami do pielęgnacji ciała. Mydło Alep doskonale czyści zabrudzenia. Zostało one utworzone specjalnie do użytku domowego. Posiada one właściwości hipoalergiczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do prania ciuszków dziecięcych, a również osób cierpiących na alergie, łuszczycę, egzemę, AZS i inne schorzenia skórne.

Jego skład gwarantuje idealne oczyszczenie i odtłuszczanie wszelkich zabrudzeń, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Mydło Alep sprawdzi się idealnie przy usuwaniu zabrudzeń z tkanin, wykładzin, zasłon oraz dodatkowo rąk. Z ogromnym skutkiem usuwa tłuste zabrudzenia, olei, majonezu, owoców, trawy, wina, kawy, herbaty, czekolady, szminki, krwi, atramentu, i tym podobne.

Jest to mydło odplamiające, które wyjątkowo jest dedykowane do prania kołnierzy i mankietów.

Czemu mydło Alep jest tak mało popularne w naszym państwie?

Po pierwsze, nie ma ogólnopolskiej reklamy i promocji stwarza, że jest to produkt o którym mało kto wie. Nie ma go też wyeksponowanego w markecie. Brak dużego koncernu, który by go sprzedawał na dużą skalę, co powoduje jego brak na masowym rynku. Kolejny powód to zagrożenie dla innych marek, których ceny produktów są o wiele wyższe. A skuteczność porównywalna lub niższa.

Więc jeżeli chcemy kupić oryginalne mydło Alep należy poszukać sklepu internetowego, który oferuje ten typ produktów.
Lecznicze cechy mydła Alep
Zobacz również: Czy mydło Alep jest kosmetykiem dla każdego?