Tanie kosmetyki - jak obniżyć ceny ich zakupu
Drogie Kobiety, ten wpis jest tylko dla Was. Codziennie używamy różnego stylu kosmetyki. Rano aby przygotować swoją twarz do wyjścia z lokalu mieszkalnego. Podczas dnia korygujemy w wolnych chwilach makijaż, a przed snem dbamy o całe nasze ciało.

Tyle zabiegów wymaga wielu kosmetyków, które niestety kosztują wiele pieniędzy.

Natomiast jesteśmy w stanie nieznacznie obniżyć cenę naszych używek. Pierwszym sposobem jest zastąpienie renomowanych kosmetyków ich naturalnymi zamiennikami. Reklamowane szampony do włosów możemy zastąpić mydłem Aleppo, które ma właściwości anty łupieżowe. Co więcej wspomaga wzrost włosów na głowie. Takie mydło Aleppo, które jesteśmy w stanie kupić do 20 PLN umożliwi nam kurację na długie tygodnie. Odpowiadający mu szampon na tydzień. Koszt takiego szamponu to jednakowy rząd cenowy. Zatem na 1szy rzut oka widać, że Aleppo jest w stanie dać oszczędność rzędu 100 PLN miesięcznie.

Drugi sposób, który trzeba dołączyć do oszczędzania to kupno kosmetyków w Internecie. Markowe towary można kupić niemało taniej w sklepach On-Line. A jeśli zdecydujemy się na naturalne kosmetyki tj.: olej arganowy czy mydło sandałowe to możemy uzyskać jeszcze większe oszczędności. Na E-Bayu nie znajdzie się już takich wyprzedaży jak poprzednio, dlatego trzeba użyć wyszukiwarki Yahoo, która umożliwi nam znalezienie sklepów on-line sprzedających takie towary.
Łącząc te 2 sposoby możemy zaoszczędzić na produktach kosmetycznych mniej więcej 200 PLN miesięcznie.
Tanie kosmetyki - jak obniżyć ceny ich zakupu
Zobacz również: Lecznicze cechy mydła Alep